MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie o.z. má vyhlásenú výzvu pre podnikateľov:

Výzva na získanie nenávratného finančného príspevku pre podnikateľov z regiónu Horné Záhorie opatrenie A1 podpora podnikania a inovácií

(VÝZVA IROP-CLLD-T003-511-003)
Miestna akčná skupina Partnerstvo pre Horné Záhorie ( ďalej len MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie), so sídlom v Kopčanoch vyhlásila dňa 26.03.2020 výzvu pre podnikateľov - fyzické alebo právnické osoby podľa § 2 ods. 2, písm. a) a b) zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov, t.j.:
a) osoby zapísané v obchodnom registri,
b) osoby, ktoré nie sú zapísané v obchodnom registri a podnikajú na základe živnostenského
oprávnenia.

Oprávnené aktivity:
*obstaranie hmotného majetku pre účely tvorby pracovných miest*nutné stavebnotechnické úpravy budov spojené s umiestnením obstaranej technológie a/alebo s poskytovaním nových služieb*podpora marketingových aktivít*podpora miestnych produkčno-spotrebiteľských reťazcov*sieťovanie na úrovni miestnej ekonomiky a výmena skúseností.
Podpora je na všetky oblasti ekonomických činností na území MAS, s výnimkou ekonomických činností uvedených v prílohe s názvom: Špecifikácia rozsahu oprávnenej aktivity a oprávnených výdavkov.

Výzva je otvorená s nasledovnými termínmi uzatvárania hodnotiacich kôl: 26.05.2020 a 27.07.2020
Maximálna výška intenzity pomoci z celkových oprávnených výdavkov je 55%.
Minimálna výška príspevku: 40 000, - EUR
Maximálna výška príspevku: 100 000, - EUR

Kompletné znenie výzvy a všetky prílohy sú zverejnené na webovej stránke MAS partnerstvo pre Horné Záhorie: https://mas-hornezahorie.sk/index.php/dokumenty/375
Odporúčame záujemcom o nenávratný finančný príspevok, aby svoje projekty konzultovali s pracovníkmi MAS Partnerstvo pre Horné Záhorie, kontakty: https://mas-hornezahorie.sk/index.php/kontakt