Menu
Mesto Holíč
MestoHolíč

Objekty

Detské ihriska

Prevádzkový poriadok detských ihrísk V Holíči
Návštevník detského ihriska /DI/ je povinný dodržiavať tento Prevádzkový poriadok a musí sa správať tak, aby jeho konanie neviedlo k ničeniu zariadení DI, znečisťovaniu priestoru a neohrozovalo svojím správaním ostatných návštevníkov.

Holíčske jarmoky a trhy

SMM Holíč s.r.o. v meste Holíč zabezpečuje spolu s Mestom Holíč počas roka :
Martinský jarmok
Adventné a vianočné trhy

Ihrisko "Dolňák"

Ihrisko sa nachádza na Zámockej ulici. Využíva sa na športové účely (atletika a futbal,.Ihrisko má asfaltovú plochu. Bežeckú 257 metrov dlhú oválnu dráhu tvorí antukový povrch. Ihrisko sa využíva tiež ako autocvičisko pre praktický výcvik autoškôl.

Kultúrny dom

Dom kultúry sa nachádza na Moyzesovej ulici v Holíči. Uskutočnujú sa tu nielen všetky spoločenské akcie, ktoré poriada Mesto Holíč, ale priestory Domu kultúry využívajú aj ostatné organizácie pre svoje aktivity.

Kultúrny dom

Letné kino - amfiteáter

SMM Holíč s.r.o. zabezpečuje v letnom období premietanie filmov v letnom kine .pri Dome kultúry na Moyzesovej ulici. Kapacita hľadiska letného kina – amfiteátra je 2 000 osôb .

Letné kino - amfiteáter

Relaxačné centrum - Saunový svet

Môžete tu využiť dve fínske sauny, parnú a infra saunu. K dispozícii je aj ochladzovací bazén.

Relaxačné centrum 1

Športová hala

Športová hala pri III. ZŠ
CKŠ využíva novú telocvičňu pri III.ZŠ pre realizáciu športovej činnosti klubov a jednotlivcov . Ponúka k prenájmu priestory vhodné pre rôzne športové aktivity. Veľkú telocvičňu využíva pre futbal , tenis, pozemný hokej, volejbal a basketbal. Malú telocvičňu pre stolný tenis, aerobic, kalanetiku a pod. aktivity. Prednosťou telocvične je kvalitný odpružený povrch, svetlosť, priestrannosť, ako aj kvalitné a hygienické zázemie pre športovcov.

Športová hala

Štadión

SMM Holíč s.r.o je správcom štadióna TJ Iskra Holíč. Štadión slúži na aktívne športovania rôznych klubov, škôl a podnikov ( futbal, altetika,hadzaná , klub extrémnych športov,) ako aj pre športovanoe rekreačných športovcov.

Zámocká vináreň

Otváracie hodiny:
Pondelok Zatvorené
Utorok Zatvorené
Streda 14.00 - 22.00
Štvrtok 14.00 - 22.00
Piatok 14.00 - 24.00
Sobota 14.00 - 24.00
Nedeľa 14.00 - 22.00

Zámocká vináreň

Zámok

(Blizsie informacie na tel. cisle: 0917-822 513)

Predpověď počasia

dnes, streda 24. 4. 2024
mierny dážď 8 °C 5 °C
štvrtok 25. 4. oblačno 12/2 °C
piatok 26. 4. polojasno 14/4 °C
sobota 27. 4. slabý dážď 17/8 °C

Facebook