Informácia o miestnom poplatku za komunálne odpady

Informácia o miestnom poplatku za komunálne odpady 1

Finančné oddelenie mesta

Mesto Holíč upozorňuje všetkých poplatníkov, ktorí doteraz neuhradili miestny poplatok za komunálne odpady, aby si túto povinnosť splnili v čo najkratšom čase, a to bezhotovostným prevodom na účet Mesta Holíč č. SK72 0900 0000 0051 1752 4222, vedený v Slovenskej sporiteľni, a.s. alebo úhradou v hotovosti do centrálnej pokladnice Mesta Holíč.
Zároveň pripomíname, že miestny poplatok sa v zmysle zákona o miestnych daniach vyrubuje každej fyzickej osobe, ktorá má na území mesta trvalý pobyt, to znamená aj občanom s trvalým pobytom „Holíč“.
V prípade, že miesto pobytu občana je odlišné od adresy jeho trvalého/prechodného pobytu, aby vo vlastnom záujme nahlásil svoju korešpondenčnú adresu na finančné oddelenie Mesta Holíč.

Mesto Holíč žiada právnické osoby a fyzické osoby podnikateľov, aby v termíne do 31.01.2021 nahlásili písomnou formou na finančné oddelenie Mesta Holíč všetky zmeny v počte zamestnancov, v názve, v sídle, v identifikačnom čísle, prípadne prerušenie alebo ukončenie činnosti.

Dátum vloženia: 9. 12. 2020 10:47