Rekonštrukcia cesty I/2

Rekonštrukcia cesty I/2 1

7.11.2022 - 30.11.2022

Oznámenie

Mesto Holíč oznamuje občanom, že v období od pondelka 07.11.2022 do stredy 30.11.2022 bude v meste Holíč spoločnosť SKANSKA SK, a.s. vykonávať kompletnú rekonštrukciu cesty I/2, od vrchného kruhového objazdu na ul. Bernolákovej, až po výjazd z mesta v smere na obec Kopčany. Rekonštrukcia prebehne za plnej premávky s čiastočnými dopravnými obmedzeniami, postupne po jednotlivých etapách na ul. Bernolákovej,
ul. Bratislavskej až po Reštauráciu Jozef II.

Stavebné práce zahŕňajú frézovanie cesty, opravy kanalizačných a  dažďových vpustí a následné asfaltovanie povrchu cesty. Rekonštruované úseky budú vyznačené príslušnými dopravnými značkami a  doprava bude regulovaná pracovníkmi spoločnosti.

Žiadame občanov, aby rešpektovali dočasné dopravné značenie, pokyny pracovníkov spoločnosti, a taktiež aby v uvedenom období neparkovali v úseku vyznačenom dopravnými značkami. Správca cesty odstráni všetky vozidlá parkujúce v tomto úseku, ktoré nebudú rešpektovať dopravné značky a budú tvoriť prekážku cestnej premávky.

Ďakujeme za trpezlivosťzhovievavosť a ohľaduplnosť.
Mesto Holíč, odd. VaŽP

Dátum vloženia: 7. 11. 2022 8:38