Bezplatná pomoc obetiam trestných činov

Informačná kancelária pre obete trestných činov Trnava

Aktuálna pandemická situácia vytvára aj nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a narastá počet občanov, ktorí sa stávajú obeťami rôznych trestných činov. Preto v rámci Národného projektu“ Zlepšenie prístupu obetí trestných činov k  službám a vytvorenie kontaktných bodov pre obete“, ktorý je realizovaný v operačnom programe Efektívna verejná správa, s finančnou podporou z Európskeho sociálneho fondu, bola pod gesciou odboru prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra SR, ako jedno z celkom ôsmich kontaktných bodov,otvorená Informačná kancelária pre obete trestných činov v Trnave. Služby informačnej kancelárie sú všetkým klientom poskytované bezplatne a diskrétne. Všetky bližšie údaje sú uvedené v priloženom informačnom letáku.

Informačná kancelária pre obete trestných činov Trnava

Infoleták TT do novín_mapka.pdf