Piatkový podvečer na ľudovú nôtu

Piatkový podvečer na ľudovú nôtu  1

Zámockú záhradnú kaviareň rozozneli Záhorácki heligonkári

Cyklus podujatí nazvaný Zážitková záhrada ponúkol v posledný júlový piatok ďalší zaujímavý program. Do zámockej záhradnej kaviarne prišli zahrať a zaspievať Záhorácki heligonkári. Ladislav Michálek a Miroslav Zálešák v takmer trojhodinovom vystúpení potešili návštevníkov zmesou ľudových pesničiek, ktorými rozozneli letnú terasu kaviarne aj ich hostia.                            Ako súčasť podujatia organizátori pripravili zaujímavú prezentáciu techniky macramé. Markéta Petrovičová zo Skalice účastníkom prezentácie vysvetlila postup a názorne ukázala prácu s touto jednoduchou technikou, pri ktorej sa zo šnúry splietajú uzly. Záujemcovia si tiež mohli prezrieť rôzne dekoratívne i úžitkové výrobky, ktoré vlastnoručne zhotovila.

Aj toto podujatie bolo v rámci projektu Zážitková záhrada realizované s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja.

Dátum vloženia: 2. 8. 2022 10:27
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 8. 2022 10:31