Brokový prebor v streľbe na asfaltové terče

Brokový prebor v streľbe na asfaltové terče  1

Pri veternom mlyne sa súťažilo o pohár primátora

1. septembra sa na strelnici pri veternom mlyne zišli členovia poľovníckych združení a streleckí nadšenci na 32. ročníku Brokového preboru v streľbe na asfaltové terče.

V rámci otváracej časti si pri príležitosti životného jubilea prevzal Striebornú medailu SPZ za významné zásluhy o rozvoj poľovníctva Róbert Nagy. V samotnej súťaži predviedlo presnú mušku 26 strelcov z Holíča a okolia. Až záverečný rozstrel rozhodol o tom, že celkovým víťazom sa stal Vladimír Húšek so ziskom 19 bodov z dvadsiatich možných zásahov. Ako druhý sa umiestnil Holíčan Tibor Hrnčirík, tretí skončil Štefan Haššo, dve ďalšie pohárové priečky obsadili Holíčan Richard Dvorský a Fero Vrablic. Piatim ďalším súťažiacim organizátori i sponzori odovzdali vecné ceny, z rúk primátora si vecný dar prevzala jediná ženská účastníčka Monika Sojáková.

Dátum vloženia: 6. 9. 2022 13:50
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 9. 2022 13:52