SR ZNAK Voľby do NRSR 2020             KO PIC Harmonogram vývozu KO            RECYCLING Harmonogram vývozu separ. odpadu

Reštauračné a stravovacie možnosti

Pizza e restorante

Námestie mieru 21

Telefón: 034/ 668 20 62

Kapacita: 75

Doplnkové služby: možnosť platby kartou,terasa, donáška jedál

Jozef II

Reštaurácia Jozef II.

Otváracie hodiny:
nedeľa – štvrtok : 10:00 – 21:00
piatok- sobota: 10:00 – 24:00

Bratislavská 20

Telefón:+421 34 2028912
Web: www.jozefdruhy.sk

pizza_nicol

Pizzeria Nicol
Športová 12

Telefón:
034/ 668 33 34
034/ 668 29 65

Kapacita: 60
Doplnkové služby: internet, terasa, klimatizácia,
bar, donáška jedál, obedové menu
Web: www.pizzerianicol.sk

pizzerianicol-inerier

Reštaurácia a kaviareň Valo

Sasinkova 1

Telefón : 034/ 690 11 17

Web: www.restauracia-valo.sk

Kapacita: 140
Doplnkové služby: bar, biliard, parkovisko, vybavenie pre konferencie a semináre, klimatizácia
možnosť platby kartou

panon1 panon2
Hotel Panon

Koupelní 4
695 22 Hodonín
CZECH REPUBLIC

Web: www.hotelpanon.cz

Reštaurácia Collegium

Nám sv. Martina 5
90851 Holíč

Telefón: 0911 069 577
Web: www.collegium.webnode.sk

REŠTAURÁCIA NA KOPČANSKEJ

Kopčanská 69

Telefón : 034/ 668 24 64
Kapacita: 100
Doplnkové služby: možnosť platby kartou, terasa, bar

REŠTAURÁCIA NA ŠPICI

Kátovská 25

Telefón : 0903/ 493 707
Kapacita: 80
Doplnkové služby:

REŠTAURÁCIA SAN

Bernoláková 12

Telefón : 034/ 668 41 87
Kapacita: 80
Doplnkové služby: relax centrum, terasa, parkovisko, bar, možnosť platby kartou

• titulka riadit15. januára sa v pracovni primátora uskutočnilo tradičné novoročné stretnutie vedenia samosprávy s riaditeľmi škôl a predstaviteľmi oddelení školstva mestského úradu.
    V príhovore primátor poďakoval za doterajšie aktivity, snahu o neustále skvalitňovanie výchovno-vzdelávacieho procesu, za dosiahnuté výsledky a úspechy, ktorými aj prostredníctvom svojich žiakov reprezentujú školu i naše mesto.
    V novoročnom prípitku zaželal prítomným veľa zdravia a úspechov i pozitívnej energie v ich neľahkej práci i v náročnom poslaní.

Novoročné stretnutie so zástupcami holíčskeho školstva
  • titulka jds13. januára sa v holíčskom Klube seniorov konalo jedno z pravidelných zasadaní okresného predsedníctva JDS.
    Okrem primátora prijali pozvanie aj seniorskí športovci, ktorí reprezentovali okres Skalica na minuloročných celoslovenských športových hrách i Župnej olympiáde. Ďakovný list, ktorý udelila OO JDS pätnástim úspešným jednotlivcom, si z rúk okresného predsedu prevzali aj traja holíčski seniori, Rudolf Roučka, Jozef Madák a Dominik Vépy.

Ocenenia seniorským športovcom
  • titulka novyrokV prvý januárový podvečer sa v areáli Holíčskeho zámku zišli účastníci mestských novoročných osláv.
    Organizátori vítali prvých návštevníkov už od sedemnástej hodiny, kedy sa začal oficiálny program. Deti sa mohli zabaviť pri diskohrách a rôznych súťažiach. Neskôr medzi ne zavítal pirát Jack Sparrow, s ktorým si mohli tí najmenší užiť chvíle pri spoločnom šantení.
    V ponuke bolo i občerstvenie, novoročná kapustnica a ako novinka varená šošovica. Výťažok z dobrovoľného príspevku venuje samospráva na pomoc rodinám z výbuchom zničenej bytovky v Prešove.
    Krátko pred pol ôsmou prišiel odovzdať Holíčanom pozdravy a novoročné priania primátor i jeho zástupkyňa. Po prípitku a doznení slovenskej štátnej hymny si mohli návštevníci vychutnať slávnostný ohňostroj sprevádzaný hudbou.

Oslávili sme príchod nového roka
  • titulka decemV týchto dňoch slávia významné životné jubileá aj dvaja naši holíčski spoluobčania. Pán Oto Kroupa sa dožíva 96. narodenín a pani Anna Englerová sa stala čerstvou deväťdesiatničkou. V predvečer Štedrého dňa prišiel oslávencom poblahopriať a odovzdať kyticu kvetov primátor Zdenko Čambal. S gratuláciou a malým darčekom sa pripojila Mária Votrubová z Oddelenia školstva, sociálnych vecí a zdravotníctva.
    Obidvom jubilantom zaželajme, aby sa naďalej tešili z každodenného života na zaslúženom odpočinku, v zdraví a radosti v kruhu najbližších.

Blahopriania decembrovým jubilantom