Zmena zberu triedeného odpadu v rodinných domoch| Rekonštrukcia "Kasína"-Relaxačné centrum | Letná turistická sezóna 2019

                                                                        UZAVIERKA TOP

Výstava keramiky v Klube seniorov

 Krásu úžitkovej i dekoratívnej keramiky môžu v týchto dňoch obdivovať návštevníci Klubu seniorov v Holíči. Zaujímavú prehliadku rôznych výrobkov, tvarov i štýlov ponúka od pondelka 22.februára výstava, ktorú pripravila Mestská organizácia Jednoty dôchodcov.

"V priebehu ostatných desiatich rokov je toto už piata výstava, ktorú sme usporiadali, každá mala inú tému. Tentoraz sme sa rozhodli pre keramiku. Členovia výboru, dôverníci i naši známi poprinášali veľa pekných a kvalitných vecí, ktoré túto výstavu urobili pestrou a zaujímavou," povedala organizátorka výstavy Viera Mikulášiková.
Expozíciu, na ktorej si návštevník môže prezrieť niekoľko desiatok najrôznejších výrobkov, vrátane holíčskej fajansy, vzácnej historickej keramiky zo Sobotišťa, ľubietovskej, pozdišovskej i modranskej keramiky ako aj výrobkov z dielne holíčskej keramikárky Hany Potančokovej, dopĺňajú aranžmány s motívom blížiacich sa veľkonočných sviatkov.
Výstava keramiky v Klube seniorov je sprístupnená denne v čase od 9. do 17.hodiny. Ak ste si ju ešte nestihli prezrieť,
nemali by ste jej návštevu odkladať. Výstava končí v piatok 26.februára.


13