Zmena zberu triedeného odpadu v rodinných domoch| Rekonštrukcia "Kasína"-Relaxačné centrum | Letná turistická sezóna 2019

                                                                        UZAVIERKA TOP

Hasičskí dobrovoľníci regiónu opäť súperili

titulka hasiciV sobotu 4. augusta sa areál Holíčskeho zámku stal dejiskom už 5. ročníka súťaže dobrovoľných hasičov O pohár primátora Holíča. Štrnásť mužských a sedem ženských tímov z okresov Skalica, Senica a Malacky a družobný hasičský zbor zo srbských Hložian predvádzali svoje umenie v disciplíne požiarny útok s vodou.
V kategórii mužov sa stal víťazom celok Dobrovoľného hasičského zboru Radimov, v súťaži žien si prvenstvo vybojoval tím Dobrovoľného hasičského zboru Gbely. Dobrovoľní hasiči Holíča sa po minuloročnom víťazstve museli uspokojiť s konečným 8. miestom.

Súbežne s prebiehajúcim súťažením sa v priestoroch Zámockej vinárne uskutočnilo slávnostné podpísanie Zmluvy o spolupráci medzi Dobrovoľným hasičským zborom Holíč a Dobrovoľným hasičským spolkom Hložany. V rámci podujatia boli tiež odovzdané ocenenia, ktorými si obe strany navzájom uctili predstaviteľov partnerských dobrovoľných hasičských zborov.
13