slovenskoSKMesto Holíč oznamuje, že všetky úradné dokumenty posiela právnickým osobám zapísaným v Obchodnom registri do ich elektronických schránok v elektronickej forme na www.slovensko.sk.

Mesto Holíč za neprevzatie úradného domumentu právnickou osobou zaslaného elektronickou formou nenesie žiadnu zodpovednosť.

Spomienkové podujatie k výročiu SNP a Vatra Ústavy

titulka vatraPri príležitosti 73. výročia SNP pripravilo Mesto Holíč 25. augusta spomienkové podujatie. Okrem predstaviteľov mesta sa na ňom zúčastnili poslanci mestského zastupiteľstva, zástupcovia politických strán a hnutí, škôl a školských zariadení, niektorých inštitúcií pôsobiacich v Holíči i občania z radov verejnosti. Položením vencov pri Pomníku padlých vojakov sa poklonili ich pamiatke a vzdali hold všetkým, ktorí za našu slobodnú budúcnosť aj počas Slovenského národného povstania položili svoje životy.

Ďalšie spomienkové podujatie sa v ten istý deň podvečer konalo na Veternom mlyne. Účastníci si pripomenuli 25. výročie prijatia Ústavy Slovenskej republiky. Spolu s desiatkami návštevníkov a zástupcov mesta Holíč zavítali na oslavy predseda TTSK Tibor Mikuš, zástupca starostu partnerského mesta Hodonín Ladislav Ambrozek, poslanec TTSK Ján Kovár a Peter Gulíšek. Po príhovoroch vyvrcholil oficiálny program slávnostným zapálením Vatry Ústavy, ktorého sa ujali predstavitelia mesta a štvorica ich hostí.
Organizátori ponúkli návštevníkom občerstvenie, tí menší si mohli opiecť špekáčiky. Až do večerných hodín sa o dobrú náladu postarala hudobná skupina SaPa.
13