slovenskoSKMesto Holíč oznamuje, že všetky úradné dokumenty posiela právnickým osobám zapísaným v Obchodnom registri do ich elektronických schránok v elektronickej forme na www.slovensko.sk.

Mesto Holíč za neprevzatie úradného domumentu právnickou osobou zaslaného elektronickou formou nenesie žiadnu zodpovednosť.

Galavečer hviezd

titulka galaHviezdV sobotu 15. júla vyvrcholila 2. Letná muzikálová škola pod vedením speváka a herca Braňa Poláka úspešným galavečerom. V ňom zazneli piesne známych spevákov Václava Neckáře a Michala Davida. Po dvoch týždňoch nácvikov a tréningu sa zo zúčastnených detí muzikálovej školy stali hviezdy, ktoré zaplnili Kultúrno-osvetové centrum do posledného miesta. Galavečer podporili svojim vystúpením aj pozvaní hostia - Vlastimil Harapes, Václav Upír Krejčí a Vašek Jelínek zo skupiny Lunetic. Speváckymi a tanečnými výkonmi sa deti nedali známymi hudobnými a hereckými kolegami zahanbiť. Spevom a tancom potešili nielen svojich rodičov, rodinných príslušníkov a ostatných prítomných, ale aj spomínané hviezdy, ktoré ich v muzikálových výkonoch podporovali spokojným úsmevom a potleskom.
Na tvárach detí bolo vidieť, že si svoje vystúpenie veľmi užívali a odmenou im bol búrlivý potlesk a ich prvý standing ovation.
Aj tento rok mal večer i charitatívne poslanie, a tak sa prítomní zaslúžili o vyzbieranie sumy 840 eur a 1200 Kč, ktorými môžu rodičia šesťročného Samka Smaženku zabezpečiť potrebné rehabilitácie na zmiernenie následkov detskej mozgovej obrny.

(Za foto ďakujeme p. Lenke Vízdalovej.)
13