Mesto Holíč v zmysle Štatútu mesta Holíč a VZN o udeľovaní ocenení Mesta Holíč pripravuje ocenenie občanov a kolektívov v roku 2017, ktorí svojimi schopnosťami prispeli k rozvoju alebo reprezentácii mesta v rôznych oblastiach života.

Ocenenia navrhovaným občanom a kolektívom schvaľuje Mestské zastupiteľstvo v Holíči a bude odovzdané primátorom mesta slávnostným spôsobom.

Návrhy na ocenenie môžete zaslať na tomto formulári, do 31.3.2017 na adresu : Mestský úrad, Bratislavská 5, 908 51 H o l í č.

Z úcty a lásky k holíčskym ženám

titulka mdzNevšedný deň prežívalo 8. marca vyše dvesto štyridsať holíčskych žien z miestnych firiem, inštitúcií, spoločenských a iných organizácií. V priestoroch Kultúrno-osvetového centra v areáli zámku sa spoločne zišli na oslavách ich medzinárodného sviatku, ktoré pri tejto príležitosti už tradične pripravilo Mesto Holíč.
Blahoprianím a živým kvetom ruže organizátori vyjadrili
úctu každej z prichádzajúcich dám. Po príhovor primátora čakal na oslávenkyne čakal ďalší symbolický darček v podobe kultúrneho programu.
Pesničkami z repertoáru svetoznámej liverpoolskej štvorice prišla potešiť bratislavská revivalová skupina The Beatle Heart´s club. Účastníčkam slávnosti sa organizátorky z Oddelenia kultúry a športu nepochybne zavďačili aj ďalším milým darčekom, módnou prehliadkou známeho holíčskeho svadobného salóna.


13