slovenskoSKMesto Holíč oznamuje, že všetky úradné dokumenty posiela právnickým osobám zapísaným v Obchodnom registri do ich elektronických schránok v elektronickej forme na www.slovensko.sk.

Mesto Holíč za neprevzatie úradného domumentu právnickou osobou zaslaného elektronickou formou nenesie žiadnu zodpovednosť.

Z úcty a lásky k holíčskym ženám

titulka mdzNevšedný deň prežívalo 8. marca vyše dvesto štyridsať holíčskych žien z miestnych firiem, inštitúcií, spoločenských a iných organizácií. V priestoroch Kultúrno-osvetového centra v areáli zámku sa spoločne zišli na oslavách ich medzinárodného sviatku, ktoré pri tejto príležitosti už tradične pripravilo Mesto Holíč.
Blahoprianím a živým kvetom ruže organizátori vyjadrili
úctu každej z prichádzajúcich dám. Po príhovor primátora čakal na oslávenkyne čakal ďalší symbolický darček v podobe kultúrneho programu.
Pesničkami z repertoáru svetoznámej liverpoolskej štvorice prišla potešiť bratislavská revivalová skupina The Beatle Heart´s club. Účastníčkam slávnosti sa organizátorky z Oddelenia kultúry a športu nepochybne zavďačili aj ďalším milým darčekom, módnou prehliadkou známeho holíčskeho svadobného salóna.


13