Obec Holíč

Trojnásobný holíčsky úspech na výstave psích boxerov

Trojnásobný holíčsky úspech na výstave psích boxerov 1

Lenka Mlynková so svojimi dvomi sučkami získala tri tituly

V prvú septembrovú sobotu patril areál Holíčskeho zámku významnému kynologickému podujatiu. Po roku sa tu konala ďalšia, tentoraz Výročná špeciálna výstava psích boxerov. Jej hlavným organizátorom bol Slovenský boxer klub.

Samotnej výročnej výstave predchádzala súťaž nazvaná Gladiator, súčasťou podujatia bola aj súťaž Junior Handling, v ktorej svojich štvornohých kamarátov prezentovali detskí účastníci, budúci chovatelia a vystavovatelia psov.

Až trojnásobný úspech dosiahla holíčska chovateľka Lenka Mlynková. Jej sučka DAISY PRINZESSIN Deutsch Algar sa stala Víťazkou Slovenska 2020 a získala aj titul BEST OF BREED, teda najkrajší jedinec celej výstavy zo všetkých prihlásených psov. O ďalšie ocenenie sa postaral jej BARACHIEL FLOYD Fender Edda, ktorý bol vystavený v Čestnej triede a vyhral titul BEST PROGENY GROUP, teda Najlepší plemenník.

Dátum vloženia: 8. 9. 2020 15:51
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 9. 2020 15:55