Zámok a jeho okolie sa postupne mení aj vďaka Vám!

Poďakovanie

Poďakovanie jedincom

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať jedincom, ktorí nám darovali rôzne predmety, okrasné rastliny a dreviny. Špeciálne by sme sa chceli poďakovať p. Alene Vrbovej za rôzne druhy drevín a rastlín k výsadbe v meste Holíč.

Anne Bukovej, ktorá darovala do Mestského múzea a galérie v Holíči trofeje jeleňa, trofej a zhod z daniela, lebky a čeľuste srnca i jeleňa, trofeje srnca, lebku i čeľusť z líšky a z jazveca, vzorník posudzujúci vek srnca podľa zubov, srnčie zhody a poľovnícke uniformy.

Milanovi Pakanovi, ktorý do Mestského múzea a galérie daroval váhu, čižmy, ošatku a vrecia na obilie.

Firme Granito Sardinia s.r.o., za zapožičanie do areálu Holíčskeho zámku rôzne druhy exotických drevín a rastlín.

Dátum vloženia: 26. 8. 2022 8:47