Slávnostné odovzdávanie hasičského auta

Slávnostné odovzdávanie hasičského auta  2

DHZ Holíč

Dnes doobeda sa našim dobrovoľným hasičom odovzdala automobilová cisternová striekačka. Podujatie sa uskutočnilo za účasti predstaviteľov mesta Holíč a členov dobrovoľníckeho hasičského zboru. Naši hasiči to v poslednom čase nemali jednoduché. Boli prítomní pri tragédii na Morave a v súčasnosti pomáhajú pri zalievaní novej výsadby, približne 200 stromov, kvôli pretrvávajúcemu suchu. Za ich činnosť v našom meste sa chceme touto cestou veľmi pekne poďakovať.

Cisternová automobilová striekačka CAS 16 – Renault M210 CAMIVA (3300 / 0 – M1R) je určená k preprave hasičského družstva 1+8 s príslušenstvom potrebným k prevedeniu zásahu vodou z vlastných alebo cudzích zdrojov hasiacich látok. Rozsiahle príslušenstvo vozidla umožňuje prevedenie najjednoduchšieho zásahu prenosným hasiacim prístrojom i technicky náročného zásahu nízkym tlakom vody alebo peny pomocou penotvorného príslušenstva. Technické prevedenie vozidla umožňuje zásah aj v ťažších klimatických podmienkach.

Odovzdávanie vozidla sprevádzali priania, aby bolo využívané čo najmenej.

Dátum vloženia: 16. 7. 2021 14:06
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 7. 2021 10:39