Oznam k parkovacím miestam v Holíči

Mesto Holíč, oddelenie výstavby a ŽP, upozorňuje všetkých občanov, ktorí majú prenajaté miesta na státie - parkoviská, že v priebehu mesiaca máj tohto roka bude potrebné spísať nájomné zmluvy na prenájom parkovacích miest.

Nájomné zmluvy sa budú spisovať každý pracovný deň v čase od 08.00 – 11.00 hod na oddelení výstavby a ŽP v budove Fajansy, Bernolákova č. 3, Holíč.

K spísaniu zmluvy je potrebné priniesť si so sebou fotokópiu technického preukazu vozidla, fotokópiu preukazu fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím a fotokópiu lekárskeho posudku s termínom opätovného termínu posúdenia zdravotného stavu – týka sa vlastníkov preukazu ŤZP. V prípade úhrady nájomného z účtu je potrebné priniesť aj číslo účtu v tvare IBAN.

V prípade akýchkoľvek zmien – zmena vozidla, zmena adresy, zrušenie parkovacieho miesta, nahlasujte tieto zmeny buď na e-mail: blanka.skalova@holic.sk alebo na číslo telefónu 034 321 05 71 od zverejnenia tohto oznámenia.

Dátum vloženia: 16. 4. 2020 7:31