Nájomné zmluvy - parkovacie miesta

Mesto Holíč v súvislosti s prípravou nájomných zmlúv na parkovacie miesta oznamuje občanom, že v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 11.00 hod. v priebehu mesiaca mája treba odovzdať na oddelení výstavby a ŽP – objekt Fajansa:

- kópiu technického preukazu
- kópiu preukazu ZŤP a lekárskeho posudku s termínom opätovného posúdenia zdravotného stavu /Rozhodnutie Úradu práce, soc. vecí soc. a rodiny/
kde si pracovníčka poznačí meno, telefónny kontakt a ostatné údaje z parkovacieho preukazu.

Požadované vyššie uvedené doklady spolu s údajmi : meno nájomcu parkovacieho miesta, číslo parkovacieho miesta , názov lokality a telefónne číslo nájomcu môžu byť doručené aj elektronicky na adresy blanka.skalova@holic.skivana.matulova@holic.sk, prípadne poštou alebo do schránky pri dverách do objektu.
Následne budú občania vyzvaní telefonicky, prípadne emailom k podpisu už pripravenej zmluvy.

Dátum vloženia: 11. 5. 2020 7:40