Mesto Holíč upozorňuje a prosí občanov

Mesto Holíč upozorňuje a prosí občanov 1

aby rešpektovali dočasné dopravné značenie v súvislosti s rekonštrukciou cesty I/2, od vrchného kruhového objazdu na ul. Sasinkovej, po výjazd z mesta v smere na obec Kopčany

Mesto Holíč oznamuje občanom, že v období od začiatku 41. do konca 43. týždňa 2022 (10.10.2022 - 30.10.2022) bude v meste Holíč spoločnosť SKANSKA SK a.s vykonávať kompletnú rekonštrukciu cesty I/2, od vrchného kruhového objazdu na ul. Sasinkovej,
po výjazd z mesta v smere na obec Kopčany. Rekonštrukcia prebehne za plnej premávky s čiastočnými dopravnými obmedzeniami, postupne po jednotlivých etapách
na ul. Bernolákovej, ul. Bratislavskej až po Reštauráciu Jozef II. a úsek od odbočky k ČOV až po Englerov dvor. Stavebné práce zahŕňajú frézovanie cesty, opravy kanalizačných a dažďových vpustí, asfaltovanie cesty. Rekonštruované úseky budú vyznačené príslušnými dopravnými značkami a doprava bude regulovaná pracovníkmi spoločnosti.

Žiadame občanov, aby rešpektovali dočasné dopravné značenie, pokyny pracovníkov spoločnosti, a taktiež aby v uvedenom období neparkovali v úseku vyznačenom dopravnými značkami. Správca cesty odstráni všetky vozidlá parkujúce v tomto úseku, ktoré nebudú rešpektovať dopravné značky a budú tvoriť prekážku cestnej premávky.

Podľa vyjadrenia zhotoviteľa bude rekonštrukcia prebiehať v pracovné dni v čase
od 07.00 do 17.00 hod.. Všetky vozidlá, ktoré budú v tomto čase parkovať v rekonštruovanom úseku vyznačenom dopr. značkami, budú považované za prekážku cestnej premávky a budú odtiahnuté správcom cesty.

Ďakujeme za trpezlivosťzhovievavosť a ohľaduplnosť.

Dátum vloženia: 29. 9. 2022 14:04