Zmena zberu triedeného odpadu v rodinných domoch| Rekonštrukcia "Kasína"-Relaxačné centrum | Letná turistická sezóna 2019

                                                                        UZAVIERKA TOP

OVS č. 38

erb                                    M e s t o   H o l í č
                              Bratislavská 5, 908 51 Holíč
Vyhlasuje podľa ust. § 281 až 288 Obchodného zákonníka v súlade s ustanovením § 9a ods. 1 písm. a) zákona č. 138/1991 Zb. o majetku obcí a VZN č. 64 o zásadách hospodárenia a nakladania s majetkom Mesta Holíč obchodnú verejnú súťaž na uzavretie kúpnych zmlúv .


1) na predaj 11 stavebných pozemkov na ul. Márie Terézie v k. ú. Holíč.
    

Podrobná špecifikácia ponuky, súťažné podmienky, návrh kúpnej a nájomnej zmluvy  sú uverejnené na webovej stránke: www.holic.sk alebo informácie je možné získať osobne na adrese  Bratislavská   ul. č. 5, Holíč  (hlavná budova  Msú)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Lehota  na predkladanie  súťažných  ponúk  končí  dňa  09.07.2019. o 12.00  hod.  

PhDr. Zdenko  Čambal
primátor mesta 

pdf2pozemky OVS č.38

Kúpna zmluva st.p.MT 2019

Súťaž. podmienky  OVS- M. Terézie

Sprievodný list OVS - M. Terézie

Kultúra, šport a iné

Bylinky naživo

titulka zahradaV nedeľu 7. júla sa v Bylinkovej záhrade pri Holíčskom zámku opäť zišli nielen milovníci liečivých rastlín. Svoje pokračovanie tu mal zážitkový seminár nazvaný Bylinky naživo. Ďalšie zaujímavosti o zbere, sušení i využití liečivých bylín prišla porozprávať bylinkárka Jarmila Kollárová. Podujatie obohatili okrem iných ukážky aranžmánov jedného z holíčskych kvetinárstiev, svoje výrobky prezentovali členky miestnej Únie žien, Senior dom Terézia, známy výrobca perníkov z Holíča i malá rodinná firma Ovocinár zo Skalice. Zvlášť pre detských návštevníkov boli pripravené zábavné animácie. Pre osvieženie ponúkli organizátori návštevníkom nápoje z byliniek.
Čítať ďalej...
 • titulka zahradaV nedeľu 7. júla sa v Bylinkovej záhrade pri Holíčskom zámku opäť zišli nielen milovníci liečivých rastlín. Svoje pokračovanie tu mal zážitkový seminár nazvaný Bylinky naživo. Ďalšie zaujímavosti o zbere, sušení i využití liečivých bylín prišla porozprávať bylinkárka Jarmila Kollárová. Podujatie obohatili okrem iných ukážky aranžmánov jedného z holíčskych kvetinárstiev, svoje výrobky prezentovali členky miestnej Únie žien, Senior dom Terézia, známy výrobca perníkov z Holíča i malá rodinná firma Ovocinár zo Skalice. Zvlášť pre detských návštevníkov boli pripravené zábavné animácie. Pre osvieženie ponúkli organizátori návštevníkom nápoje z byliniek.

  Bylinky naživo
 • titulka bsV nedeľu 30.júna sa v Holíči konala tradičná púť k Božskému Srdcu Ježišovmu. Patrí k najvýznamnejším udalostiam holíčskej farnosti, ktorá sa tu každoročne slávi už 76 rokov.
  Svätú omšu celebroval emeritný opát Kláštora premonštrátov na pražskom Strahove Michael Josef Pojezdný. Spolu s ním slúžili omšu kňazi holíčskej farnosti i bývalý holíčsky kňaz, páter Bohuslav.

  Tradičná púť k Božskému Srdcu Ježišovmu
 • titulka letoAj tohtoročnú letnú turistickú sezónu v Holíči obohatí cyklus podujatí nazvaný Zámocké leto. Oddelenie kultúry a športu pripravilo dva zábavné a jeden hudobný víkendový podvečer.
  28. jún patril podujatiu pod názvom Lebo leto !

  Oslava príchodu leta
 • titulka tance19. júna podvečer si na svoje prišli predovšetkým milovníci tanečného folklóru. V amfiteátri domu kultúry sa v Holíči po prvý raz predstavili dva zahraničné súbory, The Model Folk Dance Ensemble Cuileandra z Kišiňova v Moldavsku a Compania Mexicana de Danza Folklorica z mexickej metropoly Mexico City.
  Ich vystúpenia boli symbolickou pozvánkou na 60. ročník Myjavských folklórnych slávností, na ktorých sa obidva súbory, spolu s viacerými ďalšími, predstavia počas nadchádzajúcich víkendových dní.

  Amfiteáter ovládli mexické a moldavské tance

Informácie z úradu

Oznam - plastové vrecia

InfoMesto Holíč oznamuje občanom bývajúcich v IBV že v termíne od 21.06.-30.06.2019 im budú do rodinných domov doručené plastové vrecia na separovaný zber v počte 12 ks. V prípade, že občanom vrecia na separovaný zber nebudú odovzdané, bude možné si ich vyzdvihnúť na MsÚ Holíč , na Bernolákovej ulici č. 3 - budova Fajansy, na oddelení Výstavby a ŽP u Ing. Strakovej. ( tel. 0343210572)
 • InfoMesto Holíč oznamuje občanom bývajúcich v IBV že v termíne od 21.06.-30.06.2019 im budú do rodinných domov doručené plastové vrecia na separovaný zber v počte 12 ks. V prípade, že občanom vrecia na separovaný zber nebudú odovzdané, bude možné si ich vyzdvihnúť na MsÚ Holíč , na Bernolákovej ulici č. 3 - budova Fajansy, na oddelení Výstavby a ŽP u Ing. Strakovej. ( tel. 0343210572)

  Oznam - plastové vrecia
 • InfoSlovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Európskeho zisťovania o zdraví (EHIS), ktoré v tomto období prebieha vo všetkých členských štátoch Európskej únie podľa platnej európskej legislatívy, nariadenia Komisie (EÚ) číslo 2018/255, ktorým sa vykonáva nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1338/2008, pokiaľ ide o štatistiky vychádzajúce z európskeho zisťovania o zdraví formou rozhovoru (EHIS).
  Cieľom zisťovania EHIS je prostredníctvom štatistických údajov a indikátorov zdravia získať obraz o zdravotnom stave obyvateľstva, využívaní zdravotnej starostlivosti a faktoroch, ktoré zdravie obyvateľstva SR významne ovplyvňujú. Zber údajov, ktorý prebieha podľa harmonizovanej metodiky, umožňuje medzinárodné porovnávanie údajov o zdraví medzi všetkými členskými štátmi Európskej únie.

  Európske zisťovanie o zdraví
 • Odpad thumbOznamujeme občanom bývajúcich v rodinných domoch, že od 1.7.2019 sa mení systém zberu triedeného odpadu. Bližšie informácie nájdete tu.

  Zmena zberu TKO
 • Kopcany motoOznamujeme verejnosti, že v sobotu a nedeľu 1.-2.6. 2019
  v čase od 8,00 do 19,00 hod.
  bude uzatvorená štátna cesta I/2 v prieťahu cez obec
  Kopčany z dôvodu konania pretekov Kopčiansky rýchlostný motookruh.

  Obchádzková trasa v dĺžke 16,5 km je smerovaná na Gbely a Petrovu Ves.

  Ďalšie info na: www.kopcany.sk, www.kopcany.com

  Uzavretie štátnej cesty I/2 v prieťahu cez obec Kopčany

Akcie, plagáty

Plagáty

Nedeľa na ľudovú nôtu 2019

Plagat Zamocke rozpravkovo 2019


Modrotlac plagat A2

Ako vybavím

krabica cerverna iStock 000020031023Small 1

Kontakt

Vitajte na stránkach mesta Holíč.1
Mestský úrad Holíč
Bratislavská 5, 908 51 Holíč
IČO: 00309541
DIČ: 2021086727

TEL: 034 - 321 0511
FAX: 034 - 668 22 12
MAIL: sekretariat@holic.sk
Úplný zoznam kontaktov

Úradné hodiny MsÚ Holíč:
Pondelok 8:00-15:00
Utorok 8:00-15:00
Streda 8:00-16:00
Štvrtok 8:00-14:30
Piatok 8:00-14:30

Úplný predľad úradných hodín


Odpad thumb

KO PIC
           Harmonogram vývozu KO

Final

 ZSE-Energetika-logo-574x320

                Prerušenie distribúcie elektriny

 

Virtualne cintoriny1

 logo EU Projektym

Kasino

 

 GDPR

 

odpady 2018

 

              Systém nakladania s odpadom

                   Recyklačné symboly

YT Video2017 Thumb

ZAHORIE 011


logo partnerstvo m213